Dołącz Do TYSIĘCY OSÓB, Którym Stalowy Szok Pomógł Ułożyć
Dietę i Ją Utrzymać, Wypracować Najlepszy Dla Siebie Plan
Treningowy
Oraz Skorzystaj Z Dokładnych Instrukcji, Jak Krok Po
Kroku Osiągnąć WYMARZONĄ FORMĘ Na To Lato
i Wszystkie Kolejne.

DOSTĘPNOŚĆ PROGRAMU DOBIEGA KOŃCA

OSTATNIA Szansa by Dołączyć Kończy Się za:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

CZYM JEST DOCINKA NA LATO?

Absolutnie Kompletny Program, Który Nie Tylko PRZETRANSFORMUJE Cię w 8 Tygodni, Ale Także Podłoży Fundamenty Pod SPEKTAKULARNY Progres, Który Zanotujesz Stosując Przedstawione Metody Długofalowo.

Nauczę Cię jak ułożyć dietę dostosowaną do twoich celów. Dowiesz się ile kalorii, białka, węglowodanów i tłuszczów powinieneś przyjmować. Podam przykłady najlepszych produktów do uwzględnienia w jadłospisie.

NATYCHMIASTOWE SPALANIE TŁUSZCZU

Dowiesz się jak reagować na adaptacje metaboliczne, które utrudniają prowadzenie redukcji. Otrzymasz narzędzia, dzięki którym przebijesz się przez każdą ścianę na drodze do dociętej sylwetki.

NIEUSTANNY PROGRES

Poznasz zgodne z najnowszymi badaniami, bezwzględnie skuteczne metody budowania masy mięśniowej. Przedstawię najlepsze ćwiczenia, zakresy objętości, powtórzeń oraz intensywności.

NARZĘDZIA, KTÓRE ZMUSZĄ TWOJE MIĘŚNIE DO WZROSTU

Otrzymasz konkretne instrukcje jak zbudować i prowadzić plan treningowy dopasowany do Ciebie. Poznasz dokładne potrzeby twojego ciała i nauczysz się wykorzystywać to w praktyce.

PROGRAMY TRENINGOWE DOPASOWANE DO TWOICH INDYWIDUALNYCH POTRZEB

DODATKOWO!

  1. Otrzymasz specjalny rozdział, w którym poznasz strategie, które pozwolą Ci wydobyć absolutne 110% ze swojej sylwetki.
  2. Poznasz najskuteczniejsze metody na radzenie sobie z najbardziej nieprzyjemnymi skutkami redukcji. Jak je wyeliminować i upewnić się, że faktycznie utrzymasz dietę. Do końca.

Krok 1: Obejrzyj film, w którym wyjaśniam jak pomogę Ci w Docięciu Na Lato

DOSTĘPNOŚĆ PROGRAMU DOBIEGA KOŃCA

OSTATNIA Szansa by Dołączyć Kończy Się za:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Krok 2: Dowiedz Się Kim Jestem

STALOWY SZOK

Od ponad 15 lat pasjonuje mnie sport. Nigdy nie potrafiłem pogodzić się z posiadaniem słabego, niekompetentnego ciała. Treningi i progres dawały mi uzależniającą satysfakcję.

Dbanie o formę było przyjemne, oczywiste, proste, a przede wszystkim dawało konkretne rezultaty.

Byłem przekonany, że podobnie ma większość osób.

Okazało się, że byłem w błędzie.

Kanał Stalowy Szok zrodził się po pierwsze z pasji, po drugie z rozczarowania poziomem dostępnych informacji.

 

Był on absolutnie niesatysfakcjonujący.

 

Moim celem zawsze było łączenie doświadczenia i praktyki z rzetelnymi dowodami naukowymi.

 

Przez lata anonimowego prowadzenia kanału upewniałem się, że każda informacja jaką przedstawiam ma pokrycie w obiektywnych dowodach. Taki narzuciłem sobie standard.

 

Jednocześnie cały czas trenowałem i testowałem teoretyczne podstawy w praktyce. Nigdy nie chciałem być osobą, która tylko czyta na temat sportu. Uwielbiam ćwiczyć, czuć się w formie, widzieć jak zmienia się moje ciało.

 

Dbanie o formę nie zawsze jest nam po drodze. Wymaga podporządkowania procesowi. Ale w zamian otrzymujesz coś, czego nie da się kupić za żadne pieniądze.

 

Chcę dzielić się tym uczuciem. Uważam, że każdy zasługuje na to, by cieszyć się tym jak wygląda i w jakiej jest formie. Nikt nie musi podążać w ślepe zaułki i potykać się o nieskuteczne metody.

 

Każdy powinien mieć dostęp do skutecznych narzędzi, które pomogły w budowie sylwetki tysiącom osób, takich jak ty i ja.

Swój kanał prowadzę od lat z niezmiennie wielką pasją. Z ambicją by był on źródłem motywacji, inspiracji ale przede wszystkim najlepszej jakości, praktycznej wiedzy.

Stalowy Szok tworzy w tym momencie ponad 280 tysięcy subskrybentów

A moje filmy obejrzeliście ponad 100 MILIONÓW razy!

KAŻDY MOŻE WYPRACOWAĆ DOSKONAŁĄ, PLAŻOWĄ SYLWETKĘ.

DOSTĘPNOŚĆ PROGRAMU DOBIEGA KOŃCA

OSTATNIA Szansa by Dołączyć Kończy Się za:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Skóra opinająca się na trójwymiarowej klacie.

Kuliste, pełne barki dodające szerokości.

Skóra na brzuchu tak cienka, że na wierzch przebijają się żyły.

Znikająca, wąska talia. Tak wąska talia, że musisz dorabiać dodatkowe dziurki w pasku. Jedyne na czym opina się twoja koszulka to klata oraz ramiona.

To może być twoja sylwetka.

Możesz wyglądać jak żyleta w każdej sytuacji. 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Bez pompy. Bo po prostu będziesz docięty. Twoje mięśnie będą na wierzchu. Twarde. Zbite. Ostre.

Dobre światło, złe światło… To nie ma znaczenia. Niezależnie od warunków, twoja sylwetka się obroni. Nie ma bowiem nic co mogłoby popsuć dobrze zdefiniowaną muskulaturę.

Możesz zaskoczyć samego siebie formą jaką przygotowałeś. Być w szoku, że ze swojego ciała możesz wycisnąć tak dużo. Jesteś w stanie prezentować formę nie gorszą nić gość, którtego obserwujesz na TikToku i Instagramie.

Minusem jest to, że będziesz musiał przywyknąć do pytań – Czy jesteś naturalem 😉

CZY ZASTANAWIAŁEŚ SIĘ KIEDYŚ DLACZEGO TAK TRUDNO JEST SPOTKAĆ DOBRZE DOCIĘTEGO GOŚCIA NA PLAŻY?

Nie da się przyjść na siłownię i nie stanąć w długiej kolejce do każdej maszyny i ławki, ale ilu z tych facetów, którzy godzinami okupują te sprzęty, prezentuje choćby przyzwoitą formę?

Jak to się dzieje, że pomimo z pozoru wszechobecnej wiedzy, 90% ludzi chodzących na siłownie wyglada jakby nigdy w życiu nie trzymali w dłoniach sztangi?

Oni także trenują. Jednakże robienie formy nie polega na pojawianiu się na sali treningowej.

Nie chodzi o powtarzanie co poniedziałek zestawu dyskotekowego. Budowanie sylwetki nie opiera się na robieniu tydzień w tydzień tego samego – planu podpatrzonego u kogoś innego, zobaczonego w filmie na Youtubie, znalezionego gotowca na stronie albo spisanego z Instagrama.

Nie chodzi o powtarzanie klasycznych splitów góra-dół, push pull legs, FBW, które są dobrane pod wszystkich i nikogo.

Czy naprawdę uważasz, ze trenowanie ramion raz w tygodniu jest wystarczające? Myślisz, że nogi możesz ćwiczyć tak samo często jak barki?

Robienie formy nie też nic wspólnego z jedzeniem ryżu z kurczakiem i brokułem. I porzucaniu jej po dwóch tygodniach, bo nikt (normalny) nie ma ochoty jeść w taki sposób.

Nie chodzi o podążanie za rozpiska kopiuj-wklej od trenera. O prowadzenie diety nie biorąc pod uwagę adaptacji metabolicznych, zapotrzebowania na mikroelementy. Nie posiadaniu strategii na przełamanie oporu, kiedy progres się zatrzyma.

Przeciętna osoba bierze narzędzie niedopasowane do niej (swoją drogą, najczęściej generalnie słabej jakości, skostniałe). Bezrefleksyjnie je stosuje, nie zadając sobie pytania – jak mogę działać mądrzej? Czy można robić formę lepiej, skuteczniej, prościej?

Nic dziwnego, ze większość osób notuje znikome lub zerowe rezultaty. W takiej sytuacji nie powinno być zaskoczeniem, że spotkanie dobrze dociętego gościa na plaży graniczy z cudem.

PRAWDZIWY PROGRES NOTUJE SIĘ USTALAJĄC KONKRETNY, INDYWIDUALNY PLAN DZIAŁANIA.

Przede wszystkim, jeżeli chcesz wykorzystać swój potencjał, musisz obserwować swoje ciało.

Wiekszość planów ignoruje ten, najważniejszy pod kątem budowania sylwetki, fakt.

Umiejętna analiza sygnałów, których dostarcza Ci organizm, pozwala dopasować działania do obecnej sytuacji i działać w sposób najlepszy z możliwych.

Wyobraź sobie, że jedziesz samochodem ale możesz używać tylko drugiego biegu. Przy 20 km/h faktycznie będzie on najlepszym rozwiązaniem. Kiedy jednak masz ruszyć pod górkę, będzie Ci bardzo ciężko. Podobnie przy 60 km/h – silnik będzie miał dość.

Tak samo jest z robieniem formy. Twoje mięśnie potrzebują innego bodźca niż moje. Dieta doskonała dla jednej osoby może okazać się zupełnie nietrafiona dla innej.

Dlatego kluczem nie jest odtwarzanie gotowego planu.

Kluczem jest zrozumienie procesu, a następnie zmodyfikowanie go pod swoje potrzeby.

Nie możesz optymalnie budować sylwetki nie mając w jednym palcu metod popartych badaniami naukowymi. To one stanowią trzon każdego, skutecznego planu.

Ciężko mi wyrazić w słowach ile energii, frustracji i czasu zaoszczędzisz odrzucając błędne strategie i skupiając się na właściwych. Pamiętaj, że jeżeli tego nie robisz tracisz dwa razy. Po pierwsze postępując błędnie. Po drugie, nie postępując prawidłowo.

Program Docinka Na Lato to elastyczne podejście oparte na dowodach naukowych. Bierze najlepszą wiedzę i dopasowuje ją tak by była idealna do twoich potrzeb.

Jest tym samym najbardziej jak to możliwe zbliżony do współpracy jeden na jeden. Po jego lekturze staniesz się swoim własnym trenerem.

Poznasz i zrozumiesz swoje ciało. Następnie z chirurgiczną precyzją przystąpisz do działania przygotowując mistrzowską formę.

TEN PROGRAM DZIAŁA W 100% PRZYPADKÓW DLA 100% OSÓB, KTÓRE W 100% SIĘ DO NIEGO ZASTOSUJĄ.

Stworzyłem go po to byś zanotował faktyczne rezultaty. Nie jako ciekawostkę.

Jest on przeznaczony tylko dla osób, które chcą rezultatów. I są gotowe włożyć w swoją formę pracę i zaangażowanie. Tylko dla nich ten program będzie prawdziwym skarbem. Tylko one zanotują prawdziwą przemianę sylwetki.

JAK POMOGĘ CI TO OSIĄGNĄĆ?

Przede wszystkim, jeżeli chcesz szybko zmienić wygląd i zdążyć z formą na lato, twoim głównym narzędziem będzie dieta.

Pozbycie się tkanki tłuszczowej odsłoni mięśnie a ty będziesz sprawiał wrażenie, że masz na sobie przynajmniej kilka dodatkowych kilogramów mięśni.

Najpierw omówię dokładne mechanizmy utraty tkanki tłuszczowej. Dowiesz się co jest motorem napędzającym ten proces.

Następnie określisz swój punkt startowy. Poznasz swoje ciało i to, jakie są jego aktualne potrzeby.

Dzięki temu, nie tracąc czasu przejdziesz do działania. Progres nie będzie kwestią przypadku tylko oczywistą wypadkową przemyślanych kroków.

Przeprowadzę Cię przez proces układania diety od początku do końca, nie pomijając żadnego etapu. Dowiesz się jak ułożyć dietę dla siebie. O co i w jakich ilościach musisz zadbać.

Od określenia ilości kalorii, przez rozkład makroskładnikow (najlepszą podaż białka, tłuszczów, węglowodanów), po częstotliwość posiłków i dobór produktów spożywczych.

Dodatkowo otrzymasz propozycje gotowych, elastycznych jadłospisów z możliwością ich modyfikacji.

Po drugie – trening.

O ile bez zwrócenia uwagi na to co zjadasz nie ma mowy o skutecznej i długofalowej utracie tłuszczu, to trening będzie tym co odróżni docinanie na lato od wyszczuplania na lato.

Jeżeli ćwiczysz niewłaściwie, tracisz energię i czas. Co gorsza ryzykujesz, że podczas deficytu stracisz mięśnie.

Na początku tego działu rozwiewam wszystkie wątpliwości i odpowiadam na każde pytanie jakie mógłbyś mieć w stosunku do najbardziej optymalnego treningu pod hipertrofię. Opieram się na niezliczonych dowodach naukowych, które tłumaczę w jasny, przejrzysty sposób, tak żebyś zrozumiał nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia.

Następnie te teoretyczne podstawy łączę z praktyką. Nie tylko swoją ale także najbardziej uznanych na świecie trenerów. Dzięki temu masz pewność, że to co zaobserwowano w badaniach, będzie miało przełożenie na twoje rezultaty.

Na koniec daję Ci gotowe plany treningowe z przewidzianą progresją na 8 tygodni. Przez cały ten czas będziesz szedł do przodu.

Co jeszcze ważniejsze, daję Ci konkretne instrukcje jak ułożyć swój własny program. Jak dobierać ćwiczenia i strategie by najlepiej odpowiadały twojemu, wyjątkowemu organizmowi.

I wreszcie zadbamy o ciągłość procesu.

Nawet najlepszy plan na start jest nic nie warty, jeżeli nie reagujemy na dynamicznie zmieniającą się sytuację.

Ciało bardzo szybko adaptuje się zarówno do treningu jak i diety. Dlatego musimy zachować czujność. Obserwować jak reaguje i wprowadzać modyfikacje.

Tylko w ten sposób osiągniesz cel, a nie zatrzymasz się w połowie drogi.

W tym planie stawiam na progres.

Będziesz wiedział jak postępować by ciało cały czas dostawało nowe bodźce i odpowiadało stałym wzrostem

Otrzymasz narzędzia, które pozwolą Ci przebić się przez momenty spowolnienia, lub zatrzymania utraty tkanki tłuszczowej.

Dowiesz się jak walczyć z najpoważniejszym problem, który powstrzymuje ludzi przed zrobieniem formy czyli głodem.

W tym programie nie daję Ci informacji na start, a potem karzę Ci radzić sobie samemu. Działamy wspólnie, na przestrzeni czasu. Bo tylko tak notuje się prawdziwy progres. Kontynuując mądrą pracę. Systematycznie. Dzień po dniu.

OTO DOKŁADNIE CO DOSTAJESZ:

JAK WYGLĄDA PROGRAM W ŚRODKU?

ZOSTAŁO NIEWIELE CZASU

DZISIAJ ZA

49

Pobierz program “Docinka Na Lato

ZA JEDYNE 49 ZŁ

Uzyskaj dostęp NATYCHMIAST

NATYCHMIASTOWY DOSTĘP

Po zakupie uzyskasz dostęp natychmiast i będziesz mógł zacząć lekturę w ciągu 2 minut

BEZPIECZNE PŁATNOŚĆI

Dzięki bramce płatności TPay twój przelew jest bezpieczny w 100%!

CZY TEN PROGRAM JEST DLA CIEBIE?

Zadaj sobie pytanie…

CZY PO RAZ KOLEJNY COŚ STANIE CI NA DRODZE DO ZROBIENIA FORMY?

Zamiast zdejmować koszulkę przy każdej okazji i dumnie prezentować formę, mówiąc – tak, to ja spędzam godziny na siłowni. To ja pochłaniam godziny sylwetkowego konwentu. I tak – jestem dzisiaj cholernie dumny z wykonanej pracy i efektów…

…z twojej klatki będą zwisać urocze fałdki. Brzucha nie będzie widać.

Może jak mocniej się napniesz i naprężysz na nim skórę, przebije się wątły dwu-pak. Będziesz próbował ratować się pompą, co 5 minut uciekając do toalety i wykonując serie pompek do upadku (lub dipów).

Być może powiesz sobie, że nie musisz nic zmieniać. Że zdążysz.

A potem okaże się, że kolejny rok nie osiągasz swojego potencjału.

Wejdziesz na redukcję w środku lata?

Po pierwsze, będzie już za późno. Po drugie, zamiast korzystać z wakacji, będziesz chodził z wagą i kalkulatorem w dłoni.

Jak będziesz się czuł ze świadomością, ze wysiłek, czas, energia i koncentracja jaką przeznaczasz na sylwetkę nie ma odzwierciedlenia w tym jak wyglądasz?

Kiedy przychodzi czas by faktycznie zerwać owoc swoich starań i zainteresowań, nie wyciągasz po niego ręki.

Masz mapę z zaznaczonym skarbem, ale nie zaczynasz go szukać.

Moim zdaniem nie tak powinna wyglądać rzeczywistość kogoś, komu zależy na dobrym wyglądzie.

Chcesz? Bierzesz do rąk instrukcję, postępujesz zgodnie z nią i masz świetną sylwetkę.

To powinno być logiczne następstwo.

KILKA WASZYCH SŁÓW O MOICH EBOOKACH

CHCESZ ZDOBYĆ EBOOKA TANIEJ

 W LETNIM PAKIECIE? + DIETA NA BUDŻECIE

ZDOBĄDŹ PROGRAM RAZEM Z MOIM BESTSELLEREM

I ZRÓB FORMĘ ZYCIA PO KOSZTACH

DZISIAJ ZA

69

Pobierz program “Docinka Na Lato i ebook “Dieta Na Budżecie”

ZA JEDYNE 69 ZŁ

Uzyskaj dostęp NATYCHMIAST

NATYCHMIASTOWY DOSTĘP

Po zakupie uzyskasz dostęp natychmiast i będziesz mógł zacząć lekturę w ciągu 2 minut

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

Dzięki bramce płatności TPay twój przelew jest bezpieczny w 100%!

JEST TO PROGRAM DLA OSÓB ZDECYDOWANYCH, CHCĄCYCH SIĘGNĄĆ PO ŹRODŁO, KTÓRE ZAPEWNI REZULTATY.

Dlatego będzie on dostępny w sprzedaży tylko przez 30 dni.

Jeżeli będzesz dalej się zastanawiał, zamiast brzucha kosa, będziesz chwytał w palce swoje baczki.

Jeżeli podejmiejsz decyzję teraz, w ciągu 5 minut zaczniesz poruszać się w kierunku formy życia.

Jest to kwestia podjęcia decyzji. Powiedzenia- chcę przygotować doskonałą formę na lato, Chcę być dumny z wykonanej pracy i tego jak wyglądam. I chcę spotykać się ze wzrokiem i słowami uznania.

Czy dołączysz do grona osób, które pokażą w tym roku formę kosa?

Czy też powiesz sobie – innym razem? I nigdy nie dowiesz się jaki potencjał skrywa twoja sylwetka?

Ten program to absolutnie wszystko czego potrzebujesz do budowy sylwetki. Nie tylko przez najbliższe 8 tygodni ale dosłownie do końca życia.

Jednocześnie sprzedaję go w takiej cenie by zabrać Ci ostatnią wymówkę przed zrobieniem formy.

Chcę zobaczyć Cię w tym roku na plaży z żyłami na barkach i brzuchu.

Nie chę żebyś żałował, że mimo iż nic nie stało Ci na przeszkodzie, nie wyglądasz tak jakbyś chciał.

Więc jeżeli chcesz skorzystać z limitowanej okazji i dociąć na lato….