...

Wybierz plan treningowy, który buduje SYLWETKĘ oraz SILNE, SPRAWNE i ZDROWE ciało.

320 TYSIĘCY SUBSKRYBENTÓW

Ponad 100 milionów wyswietleń

Zrywane mięśnie, brak tlenu, solidny łomot. Czy tak zawsze musi kończyć kulturysta, kiedy wyjdzie poza próg siłowni i zestaw powtarzanych ćwiczeń ze sztangą, hantlem lub maszyną?

CZY SOLIDNA MUSKULATURA MUSI WIĄZAĆ SIĘ Z BRAKIEM SPRAWNOŚCI?

Trening na siłowni kojarzy się z powtarzaniem cały czas tych samych ruchów, a w obecnych czasach przede wszystkim wykorzystaniem maszyn.

Praca w ograniczonych zakresach ma to do siebie, że nie buduje ogólnej sprawności. Owszem, po tradycyjnej siłowni będziesz silniejszy. Zyskasz dodatkową masę. JEDNAK NIE MA TO NIC WSPÓLNEGO Z BUDOWANIEM KOORDYNACJI, DYNAMIKI, WYTRZYMAŁOŚCI, ELASTYCZNOŚCI.

Z kolei skupienie się na kardio czy sportach wyczynowych często kojarzy się z odpuszczeniem wyglądu.

 

Wystarczy spojrzeć na wielu utalentowanych sportowców, którzy są silni, sprawni i wytrzymali, ale nie spełniają naszych sylwetkowych oczekiwań.

CZYM JEST “UNIWERSALNA SYLWETKA”?

Ta książka to instrukcja jak zjeść ciastko i mieć ciastko. JAK ROBIĆ WRAŻENIE SWOJĄ SYLWETKĄ I JEDNOCZEŚNIE BYĆ W STANIE BIEGAĆ, UPRAWIAĆ INNE DYSCYPLINY, NIE BĘDĄC OGRANICZONYM, NADMIERNĄ MASĄ CZY BRAKIEM ELASTYCZNOŚCI ORAZ KOORDYNACJI. Jak połączyć ze sobą budowanie mięśni i rozwijanie ogólnej sprawności organizmu.

 

Tak żeby nie błyszczeć tylko na siłowni ale także na boisku, w ringu, na drążku, w terenie czy gdziekolwiek indziej.

WYJĄTKOWA OFERTA!

Dzisiaj za 

79 zł

Pobierz ebooka “Uniwersalna Sylwetka”

ZA JEDYNE 79 ZŁ

Uzyskaj dostęp NATYCHMIAST i zacznij czytać w ciągu 2 minut

Bezpieczne płatności

Dzięki bramce płatności Easycart twój przelew jest bezpieczny w 100%!

Gwarancja zwrotu kosztów

Gwarancja zwrotu kosztów. Ebook nie spełnił twoich oczekiwań? Do 30 dni od zakupu, bez zadawania pytań, otrzymasz całkowity zwrot kosztów.

Czym “Uniwersalna Sylwetka” różni się od innych planów?

Pozwól, że przedstawię to w formie tabeli.

Tradycyjny trening siłowy
Buduje mięśnie
Buduje siłę
Nie buduje sprawności
Nie ćwiczy koordynacji
Nie zwiększa wytrzymałości
Upośledza mobilność
Nie bierze pod uwagę stabilizatorów
Zaburza równowagę w sylwetce
Naraża na kontuzje
Jestes duży i silny, ale brakuje ci wytrzymałości, koordynacji, mobilności. Zaburza się równowaga w sylwetce. Jesteś podatny na kontuzje.
PROGRAM UNIWERSALNA SYLWETKA
BUDUJE MIĘŚNIE
BUDUJE SIŁĘ
BUDUJE SPRAWNOŚĆ
ĆWICZY KOORDYNACJĘ
ZWIĘKSZA WYTRZYMAŁOŚĆ
POPRAWIA MOBILNOŚĆ
WZMACNIA STABILIZATORY
RÓWNOMIERNIE ROZWIJA SYLWETKĘ
CHRONI PRZED KONTUZJAMI
DZIĘKI NIEMU JESTEŚ SILNIEJSZY, MASZ ŚWIETNĄ SYLWETKĘ. JEDNOCZEŚNIE STAJESZ SIĘ BARDZIEJ MOBILNY, WYTRZYMAŁY, SKOORDYNOWANY, ODPORNY NA KONTUZJE.

Wybór należy do Ciebie

 • Nie chcesz tylko wyglądać, ale łapać zadyszkę po przebiegnięciu 200 metrów? Nie potrafić skakać na skakance, wykonać skoordynowanej czynności?

 

 • Z drugiej strony nie chcesz poświęcać swoich mięśni dla wytrzymałości i wyglądać jak wysuszony maratończyk czy kolarz?

Jak jednocześnie budować siłę, mięśnie, spalać tłuszcz i zyskiwać wytrzymałość? Czy jest to w ogóle możliwe, czy też musisz się zdecydować?

Powiem tak – jeżeli chcesz być mistrzem kulturystyki albo trójboju – tak, musisz się zdecydować. Nie możesz być jednocześnie mistrzem świata strongman i w biegu na 10 km.

Książki nie napisałem dla osób, które zdecydowały się na jedną dyscyplinę i chcą w niej bić rekordy.

E-book powstał dla tych, którzy chcą uniwersalnie optymalizować swoje wyniki.

Dla pasjonatów sportów, którzy np. łączą kulturystykę i sztuki walki. Albo lubią bieganie, jazdę na rowerze, ale jednocześnie chcą prezentować dobrą sylwetkę.

Nie chcą żeby ich dyscyplina ich ograniczała. Chcą korzystać ze sportu i swojego ciała na wszelkie możliwe sposoby. 

Móc wykorzystać swoje mięśnie nie tylko do wyciśnięcia 100 kg na maszynie ale także do zagrania w kosza ze znajomymi nie zrywając sobie przy tym żadnego mięśnia.

JEŻELI NALEZYSZ DO TAKICH OSÓB TO ODPOWIEDŹ BRZMI – NIE:

 • NIE MUSISZ REZYGNOWAĆ ZE SPRAWNOŚCI BY BUDOWAĆ MIĘŚNIE.
 
 • NIE MUSISZ REZYGNOWAĆ Z BUDOWANIA MIEŚNI ŻEBY ZYSKIWAĆ SPRAWNOŚĆ
 • Poznamy zasady budowania masy mięśniowej. Co sprawia, że mięśnie rosną najbardziej efektywnie i jak wykorzystać to w praktyce
 • Przedstawię zasady tego jak trenować pod wytrzymałość i jak łączyć kardio z treningiem siłowym tak, by czeprpać maksimum korzyści z dwóch rodzajów aktywności
 • Poznamy i opanujemy technikę najlepszych, funkcjonalnych ćwiczeń. Takich, które nie tylko budują siłę i mięśnie ale także budują dynamikę, wytrzymałość, mobilność, stabilizację
 • Zaimplementujemy te ruchy w odpowiednio dobranych planach treningowych. Takich, które pozwolą Ci budować masę i zyskiwać sprawność. Bo o to chodzi w tej książce.

CO ZNAJDUJE SIĘ W EBOOKU?

CZĘŚĆ PIERWSZA to teoria. Pozwoli Ci zrozumieć to, co najważniejsze dla twoich rezultatów – podstawy. Poznasz zasady, które zapewnią najbardziej optymalne tempo budowania masy mięśniowej. Dowiesz się jak układać swoje treningi i jak je modyfikować, by zapewnić sobie ciągły progres. Ile pracy należy włożyć w trening każdej partii by utrzymać jej rozmiary, wywołać hipertrofię, a jaka ilość pracy będzie dla niej za duża i negatywnie wpłynie na wyniki.

W tej części odpowiadam także na pytanie – co tak naprawdę sprawia, że sylwetka jest uniwersalna? Jak trenować by zapewnić sobie równomierny rozwój i zapobiegać występowaniu zaburzeń równowagi. Kładę nacisk na często pomijane mięśnie stabilizujące i omawiam najlepsze metody na ich wzmocnienie.

Jak wiadomo – nie ma funkcjonalności bez wytrzymałości. W osobnym rozdziale omawiam jak ją budować oraz co bardzo ważne – jak połączyć kardio z treningiem siłowym tak by czerpać maksimum korzyści z obydwu rodzajów aktywności.

W CZĘŚCI DRUGIEJ przedstawiłem swój wybór najlepszych, funkcjonalnychćwiczeń. Takich, które stanowią alternatywę dla tradycyjnego treningu w ograniczonych zakresach ruchu, nie biorącego pod iwagę holistycznego rozwoju sylwetki.

Znajdziesz tu ruchy, które budują siłę, dynamikę, wzmacniają stabilizatory. Budują koordynację. Pracują nad równowagą. Mogą dać Ci pożądne kardio. A to wszystko często z wykorzystaniem tylko jednego akcesorium – kettla co sprawia, że korzyści z ćwiczenia możesz czerpać dosłownie wszędzie.

Ćwiczenia podzieliłem na izometryczno-balistyczne, takie które wzmacniają bardzo często pomijane, ale KLUCZOWE mięśnie dla każdego kto chce budować funkcjonalną sylwetkę. I wreszcie typowo siłowo-hipertroficzne, które wpłyną na to co najbardziej atrakcyjne – przyrosty.

Łącznie to aż 142 ćwiczenia. Aby mieć pewność, że zrozumiesz ich mechanizmy w ebooku umieściłem nie tylko fotografie z dokładnym opisem wykonania ćwiczenia ale także link do filmu, na którym pokazuje jak sam wykonuję ruch.

Jak korzystać z tej części?

 1. Wybierasz interesujące Cię ćwiczenie
 2. Czytasz opis
 3. Klikasz w link, który natychmiast przenosi Cię do nagrania ruchu

CZĘŚĆ TRZECIA to wisienka na torcie – praktyka. Zebranie całej treści książki i implementacja jej do twojego planu treningowego.

Zaczynamy od dodatków, które możesz wykorzystać nie zmieniając swojej aktualnej rutyny. To mój wybór ćwiczeń do funkcjonalnej rozgrzewki przed przejściem do głównej części treningu. Startery zapewnią Ci funkCjonalną rozgrzewkę, jednocześnie nie będąc w żaden sposób tak wymagające, by wpłynąć na twój performance w głównych ćwiczeniach. I nie trwają więcej niż 10 minut. Oznacza to bardzo realny zysk dla twojej sprawności i wyników praktycznie zerowym kosztem.

W tej części znajdziesz także finishery. Moim zdaniem nie ma nic lepszego niż satysfakcjonujący, mocny koniec treningu. Dlatego też rozbudowałem ten podrozdział do aż 50 różnych finisherów. Są kombinacje jedno-, dwu-, trzy- i czteroruchowe. Masz do wyboru finishery na górne, dolne partie. Na core oraz całe ciało. Tak ilość pomysłów sprawia, że inspiracji na zakończenie treningów nie zabraknie Ci nigdy!

Na końcu czekają na Ciebie gotowe plany treningowe. Tych jest aż 31. Postarałem się, żeby były różnorodne i każdy wybrał coś dla siebie.

Są plany dla tych, którzy mają czas na ćwiczenia tylko 2 czy trzy razy w tygodniu. Ale i takie, w których potrzebujesz i sześć. Dałem opcje dla osób początkujących i takich, które mają już na koncie lata stażu. FBW, push pull, góra dół? Plany stworzyłem z myślą o każdym rodzaju splitu. Zgodnie ze swoimi preferencjami dobierzesz najlepszą dla siebie opcję.

Te różnorodne plany mają jedną część wspólną – są połączeniem ruchów budujących sylwetkę oraz sile z tymi, które budują sprawność. Tak byś zgodnie z obietnicą zbudował uniwersalną sylwetkę. Są tak zaprojektowane by żadna partia nie została w tyle. Zapewni to równomierny rozwój sylwetki i funkcjonalności.

Nie zapomnimy o mięśniach stabilizujących chroniąc Cię przed kontuzjami. Stosując się do tych planów znajdziesz także czas i energię na kardio. Rozwijając się w możliwie najbardziej kompletny i wszechstronny sposób.

ŁĄCZNIE EBOOK TO AŻ:

688

Stron

142

Funkcjonalne ćwiczenia z dokładnym instruktażem

80

Starterów i finiszerów

31

Planów treningowych

Wyjątkowa OFERTA!

Dzisiaj za 

79 zł

Bezpieczne płatności

Dzięki bramce płatności Easycart twój przelew jest bezpieczny w 100%!

Gwarancja zwrotu kosztów

Gwarancja zwrotu kosztów. ebook nie spełnił twoich oczekiwań? do 30 dni od zakupu, bez zadawania pytań otrzymasz całkowity zwrot kosztów.

Kilka waszych słów

o moich ebookach!

Pobierz za darmo fragment e-booka z najlepszymi, funkcjonalnymi ćwiczeniami!

Jeżeli dołączysz do mojego newslettera otrzymasz darmowego e-booka, który zapozna Cię z najlepszymi funkcjonalnymi ćwiczeniami, które mogą zmienić oblicze twoich treningów i rezultatów.

CHCESZ ZDOBYĆ E-BOOKA TANIEJ

W STALOWYM PAKIECIE?

WYJĄTKOWA OFERTA!

Dzisiaj za 

199 zł

Pobierz ebooki:

“Uniwersalna Sylwetka”

“Forma na Szybko”

“Skuteczne Suplementy. Decydująca Przewaga”

“Zhakuj swój testosteron”

“Dieta na budżecie 2.0”

“Kulturystyka. Sport zapomniany.” ebook plus audiobook

ZA JEDYNE 199 ZŁ

Uzyskaj dostęp NATYCHMIAST i zacznij czytać w ciągu 2 minut

Bezpieczne płatności

Dzięki bramce płatności Easycart twój przelew jest bezpieczny w 100%!

Gwarancja zwrotu kosztów

Gwarancja zwrotu kosztów. ebook nie spełnił twoich oczekiwań? do 30 dni od zakupu, bez zadawania pytań otrzymasz całkowity zwrot kosztów.

KIM JESTEM I DLACZEGO MIAŁBYŚ MNIE SŁUCHAĆ?

Odkąd pamiętam jestem pasjonatem sportów. Na początku skupiając się na sztukach walki, później na pierwszym miejscu pojawiła się kulturystyka. Jednakże nie chciałem poświęcać dla wyglądu wypracowanych umiejętności. Źle się czułem tracąc elastyczność, wytrzymałość.

Chciałem być cały czas w stanie przebiec w dobrym czasie 10 km, przejechać 80 km na rowerze, móc wykonać szpagat czy zrobić intensywny trening oparty na interwałach. Nie chciałem stać się po prostu dużym i silnym klockiem. Znacznie bardziej przemawiały do mnie sylwetki łączące w sobie wygląd i funkcjonalność.

Po założeniu kanału Stalowy Szok, przez długi czas pozostawałem anonimowy.

Zmotywowało mnie to do bardzo dokładnego researchu. Nie mogłem bowiem powiedzieć — moim zdaniem nie mając dowodu w postaci, chociażby tego, jak wygląda moja sylwetka. Każdą informację musiałem opierać na dowodach płynących z publikacji naukowych.

W końcu jednak stwierdziłem czemu nie? Dlaczego mam nie pokazać tego, nad czym tak długo pracowałem, czyli swoją formę, i być może zmotywować choćby i kilka osób do pozytywnej zmiany swoich nawyków. Oto zatem jak wygląda moja sylwetka. Nie zmieniam jednak swojego podejścia do merytoryki. Nadal bardziej niż-moim zdaniem, wolę powiedzieć — zgodnie z wynikami najświeższej metaanalizy… 🙂

Niezwykle cieszy mnie jak doceniacie stworzony przeze mnie kanał

Stalowy Szok to w tym momencie ponad 320 tysięcy subskrybentów

A moje filmy obejrzeliście już ponad 100 MILIONÓW razy!

Na co możesz liczyć?

Po wprowadzeniu programu Uniwersalna Sylwetka do swojej rutyny:

 • Zwiększysz swoją masę mięśniową oraz siłę
 • Poprawisz wygląd swojej sylwetki
 • Zwiększysz swoją funkcjonalność
 • Będziesz bardziej kompletnym sportowcem
 • Bedziesz trenował zarówno tradycyjnie siłowo jak o dynamicznie, izometrycznie, wytrzymałościowe
 • To przełoży się na twoją wszechstronność
 • Swoją formę będziesz mógł wykorzystać nie tylko na siłowni, ale także na boisku, w terenie, w klatce, ringu, ściance wspinaczkowej i gdziekolwiek indziej
 • Poprawisz swoje wyniki w innych dyscyplinach
 • Wzmocnisz pomijane dotąd grupy mięśniowe
 • Staniesz się bardziej odporny na kontuzje.

Ta książka może zrewolucjonizować twoje podejście do treningu. 

Chciałem dać Ci narzędzia, które zapewnią Ci bardziej holistyczne rezultaty Chciałem by twoje dążenia do budowy sylwetki nie ograniczały Cię na innych polach. 

Na koniec zadam Ci pytanie 

Czy chcesz wyglądać świetnie i jednocześnie dysponować doskonałą sprawnością?