Zhakuj swój testosteron

Zhakuj swój testosteron

STALOWY SZOK

WYBIERZ NAJPROSTSZĄ DROGĘ DO WYŻSZEGO TESTOSTERONU

Nie trać czasu na testosteronowy chaos. Korzystaj z potwierdzonych naukowo metod i zapewnij sobie mistrzowskie wyniki.

 

Nie chcesz by współczesny tryb życia pozbawił Cię męskości?

Nie oszukujmy się – nie żyjemy w czasach przyjaznych testosteronowi. Mało aktywny styl życia, stres, słaby sen, używki, zanieczyszczenia środowiska, tragiczna jakość pożywienia. Twój testosteron jest atrakowany dosłownie z każdej strony. Właśnie dlatego tak istotne jest to żeby go chronić.

 

Niestety w biznesie boosterów testosteronu ciężko rozpoznać i odnaleźć to, co faktycznie działa. Na każdym kroku czeka na Ciebie nowa metoda. Nowy środek. I stare rezultaty (czyli ich brak). Możesz testować je wszystkie tracąc czas i niemałe pieniądze albo zaoszczędzić sobie obu – z książką, w której raz na zawsze wyjaśniam wszystkie naturalne sposoby na podniesienie testosteronu.

 

Ci, którzy nie mają swojego testosteronu głęboko w poważaniu, szukają magicznego sposobu. Chcemy wrzucać w siebie cynk, ZMA, boostery, zioła. Niestety większość działań nakierowanych na podniesienie testosteronu nie jest dobrze przemyślana. Robimy trochę tego, trochę tamtego. Coś czasem zadziała, czasem nie​
Prawda jest taka, że przeciętny facet nie ma pojęcia jak skutecznie i długofalowo podnieść testosteron. Jakie nawyki, metody, substancje mają pewny, udowodniony wpływ na męski hormon. Efekt jest taki, że o wyższym testosteronie i wszystkich jego benefitach może co najwyżej pomarzyć.​
 •  

  • Więcej masy mięśniowej,
  • Więcej siły,
  • Mniej tłuszczu,
  • Więcej energii,
  • Większa pewnosć siebie,
  • Poprawa nastroju,
  • Większe libido,
  • Lepsze erekcje,
  • Poprawa jakości życia,
  • Lepszy stan kości,
  • I wiele innych.

   

 

E-book został napisany po to byś w końcu mógł zacząć cieszyć się korzyściami z wyższego testosteronu. Ciężko przecenić rolę testosteronu w naszym organizmie. Jest to kluczowy hormon dla osób budujących sylwetkę. Dla tych, którym zależy na wynikach sportowych oraz osób, które interesuje zdrowie, energia i jakość życia.

Słysząc o temacie męskiego hormonu dosłownie codziennie, postawiłem sobie za cel napisanie książki która będzie wszystkim, dosłownie wszystkim czego potrzebujesz by wyjaśnić kwestie testosteronu.

Żebyś nie musiał oglądać tysięcy filmików na YouTubie, przeglądać niezliczonych forów, kupować cudownych suplementów i testować na sobie dziwnych metod.

Po lekturze masz dokładnie wiedzieć co się liczy i co warto robić. W ten sposób gwarantując sobie takie rezultaty na jakich ci zależy i na jakie zasługujesz.

 

W części pierwszej

Pierwszą część umieściłem po to, żeby wyjaśnić znaczenie testosteronu dla twojego organizmu. Skąd bierze się w ciele, jakie cząsteczki i procesy zwiększają jego produkcję. Na jakie działa układy i komórki?

Dowiesz się jak bardzo uniwersalny jest to hormon. Że patrzenie na niego przez pryzmat samych mięśni jest co najmniej niepoważne.

Jak można namieszać w jego produkcji ingerując w naturalne mechanizmy kontrolujące jego wytwarzanie.

 

Wiedząc, że interesuje Cię sylwetka i wyniki sportowe, zwróciłem szczególną uwagę na hipertrofię. Możesz być zaskoczony tym jaki naprawdę ten hormon ma wpływ na budowę tkanki mięśniowej.

Po lekturze będziesz także doskonale zdawał sobie sprawę, jak dużo tracisz nie optymalizując jego poziomu.

Ta część e-booka to zatem punkt wyjściowy, niezwykle ważny przed przejściem do dalszej części. Po jej przeczytaniu będziesz wiedział nie tylko co robić ale także dlaczego.

 

Część praktyczną kończy analiza terapii zastępczej testosteronem. Odpowiadam na pytanie – co wiemy o niej do tej pory?

Kto i kiedy powinien ją rozważyć, jakie zauważono działania pozytywne. Największy nacisk położyłem na jej bezpieczeństwo. Jak HTZ wypada pod tym kątem w badaniach naukowych?

Wszystko po to byś nie podjął takiej decyzji zbyt pochopnie i potem nie żałował. Albo odwrotnie — znalazł w niej potencjalne rozwiązanie swoich problemów.

 

Następnie analizuję wszystkie sposoby na podniesienie testosteronu.

Zioła, witaminy, okładanie się lodem, trening, boostery i inne suplementy, używki. Każde doniesienie dotyczące męskiego hormonu zostało przeze mnie w tej części ocenione.

Skupiam, się na tych, które mają solidne, naukowe dowody na skuteczność, ale to także weryfikacja “sztuczek”, na których większość osób chce się opierać podnosząc testosteron.

 

Część praktyczną kończy analiza terapii zastępczej testosteronem. Odpowiadam na pytanie – co wiemy o niej do tej pory?

Kto i kiedy powinien ją rozważyć, jakie zauważono działania pozytywne. Największy nacisk położyłem na jej bezpieczeństwo. Jak HTZ wypada pod tym kątem w badaniach naukowych?

Wszytsko po to byś nie podjął takiej decyzji zbyt pochopnie i potem nie żałował. Albo odwrotnie – znalazł w niej potencjalne rozwiązanie swoich problemów.

Podsumowanie napisałem dla tych, którzy lubią jednoznaczne werdykty i proste wskazówki. W tej części postarałem się o to żeby jak najbardziej uprościć treść książki.

Przedstawiam w nim autorską Piramidę testosteronu. Wizualne uporządkowanie wiadomości stanowiące informację co jest najważniejsze dla męskiego hormonu, a co można traktować jako dodatek

E-booka zamyka testosteronowe Q&A, w którym odpowiadam na najczęstsze pytania jakie rodzą się w stosunku do testosteronu.

 

Ten e-book to najprostsza droga do wyższego testosteronu. Zaufaj wynikom badań by zagwarantować sobie rezultaty.

Spis treści

Jak wygląda ebook w środku?

POBIERZ SWOJEGO E-BOOKA!

85 ZŁ

44 ZŁ

ebook

Zhakuj swój testosteron

Otrzymasz E-book "Zhakuj swój testosteron"

Co mówicie o moich e-bookach?

Informacje, których nie znajdziecie na pierwszych lepszych stronkach. Całość napisana prostym językiem i ułożona w przejrzysty sposób.

5/5

Marek

Jak zwykle dobra robota, sprawdzona i rzetelna wiedza, nic dodać nic ująć!

5/5

Piotr

jestem bardzo zadowolony i Z chęcią zakupię nastepne.

5/5

Artur

Stalowy to firma 🙂 Ebook sztos

5/5

Adrian

Wpisz się na mój newsletter i skorzystaj z dodatkowego rabatu

Jeżeli zapiszesz się do newslettera, wyślę Ci na podanego maila unikalny kod rabatowy, który pozwoli Ci zgarnąć e-booka Zhakuj swój testosteron w jeszcze niższej cenie!

Jeżeli interesujesz się kulturystyką lub fitnessem, to zapewne dobrze mnie znasz

Prowadzę kanał Stalowy Szok, który jest jednym z większych w swojej niszy w Polsce. Od samego początku moim głównym zainteresowaniem były sylwetki kulturystów i historia żelaznego sportu.

Zagłębiałem się w temat i przedstawiałem bardzo ciepło przyjęte filmy na temat optymalizacji testosteronu, zauważyłem jak destrukcyjne dla organizmu może być ekstremalne redukowanie tkanki tłuszczowej, tłumaczyłem mechanizmy działania i obecne dowody na temat nadal świeżych supli jakimi są ekdysterydy i wiele, wiele więcej.

Ale nie ma co gadać. Proszę bardzo, oto jeden z moich 400 materiałów:

Po pewnym czasie obszar moich zainteresowań zaczął zmierzać w kierunku bardziej praktycznych aspektów treningu siłowego. Miało to odzwierciedlenie w tematyce publikowanych na Stalowym Szoku materiałów.

Cały czas jednak, kulturystyka, jej historia, zawodnicy itd. pozostały w kręgu moich ścisłych zainteresowań.

Tak, wiem że jestem anonimowy w sieci.

Taką podjałem decyzję.

Dlatego nie mogę użyć argumentu autorytetu i zamachać ci przed twarzą dyplomem.

Muszę przyłożyć się do researchu i upewnić się że każda informacja, którą przedstawiam ma odzwierciedlenie w danych naukowych. Nie musisz wierzyć mi, ale możesz bardzo szybko zweryfikować każdą informację u źródła.

Pracując nad treściami mojego kanału spędziłem dziesiątki godzin przeglądając naukowe doniesienia, czytając artykuły ekspertów, wszystko po to, by upewnić się, że otrzymasz najwyższej jakości, rzetelną i aktualną wiedzę. Jednocześnie przekładałem często niezrozumiały język naukowy na prostszy i przystępny dla każdego tak żeby mieć pewność, że każdy aspekt zostanie dobrze zrozumiany.

Chcę, byś cieszył się z korzyści wyższego testosteronu

Chcę, żebyś zbudował lepszą sylwetkę, poprawił swoje wyniki sportowe, miał więcej energii, wyższe libido.

Pytanie, czy ty chcesz tego samego.

Czy wybierasz najprostszą drogę do wyższego testosteronu?