Ebooki

dostęp do wszystkich ebooków w pakiecie

Wybierając Stalowy Pakiet, otrzymujesz dostęp do wszystkich ebooków w wyjątkowej cenie!

*najniższa cena z ostatnich 30 dni – 199 

DIETA NA BUDŻECIE 2.0 – EBOOK

Kto powiedział, że dieta musi być droga, monotonna i niesmaczna? „Dieta Na Budżecie 2.0” zrywa ze skostniałym podejściem do żywienia. Dowiedz się jak jeść smacznie, różnorodnie, tak jak lubisz, a przede wszystkim – tanio. Ebook omawia krok po kroku proces układania diety, przedstawia najlepsze i najtańsze produkty, zawiera przepisy na pełnowartościowe posiłki, za które zapłacisz śmiesznie mało, a także – gotowe jadłospisy! Drugie wydanie bestsellerowej “Diety na budżecie” to nowe, oryginalne przepisy, dodatkowe rozdziały oraz odświeżona szata graficzna.

*najniższa cena z ostatnich 30 dni – 39 

UNIWERSALNA SYLWETKA - ebook

Ebook dla osób, które nie chcą iść na niepotrzebne kompromisy. Pragną jednocześnie posiadać doskonałą sylwetkę i funkcjonalne, kompetentne ciało. Tradycyjny trening na siłowni nie ma nic wspólnego z budowaniem sprawności. Powtarzamy ruchy na wygodnych maszynach, ławkach, w ograniczonych płaszczyznach ruchu. „Uniwersalna Sylwetka” udowadnia, że nie musisz poświęcać funkcjonalności dla wyglądu i vice versa. Znajdziesz tutaj niekonwencjonalne ćwiczenia i wymagające plany treningowe. Dzięki temu zbudujesz mobilność, wytrzymałość, siłę, równowagę, dynamikę, nie rezygnując z hipertrofii.

*najniższa cena z ostatnich 30 dni – 79 

Forma dla zabieganych - ebook

Jak pogodzić fitness z dynamicznym trybem życia? „Formę dla zabieganych” napisały prawdziwe sytuacje. Jest to ebook o tym, gdzie możesz dać z siebie jeszcze więcej, by jeszcze lepiej godzić ze sobą wszystkie elementy Twojego stylu życia. I zyskiwać czas. Tak dla siebie, jak na obowiązki. Ale przede wszystkim, na swoją pasję. Co zrobić, by nawet nie dysponując sporymi zasobami wolnego czasu, nie rezygnować z posiłków smacznych, ale też pracochłonnych? Jak zbudować swój plan minimum na trening i jednocześnie wycisnąć z niego najwięcej, przy ograniczonych na różne sposoby możliwościach?

*najniższa cena z ostatnich 30 dni – 39 

ZHAKUJ SWÓJ TESTOSTERON – EBOOK

Dzisiejszy świat nie sprzyja jednemu z najważniejszych hormonów dla mężczyzn. Ma to odzwierciedlenie w dramatycznych spadkach poziomu testosteronu wśród facetów. W ebooku podaję sposoby na walkę z tym zjawiskiem. Analizuję najskuteczniejsze nawyki, sposoby żywienia, suplementy. Wszystko po to byś cieszył się wyższym poziomem energii, libido, miał więcej motywacji i chęci do treningu a także dbał o swoje zdrowie.

*najniższa cena z ostatnich 30 dni – 59 

SKUTECZNE SUPLEMENTY. DECYDUJĄCA PRZEWAGA - ebook

Przeanalizowałem ponad 1000 publikacji naukowych po to, byś mógł dobrać najlepszą suplementację do swoich celów. Poznasz najskuteczniejsze środki wspierające budowę masy mięśniowej, siły, proces redukowania tkanki tłuszczowej. Dowiesz się także jak zwiększyć swoją wytrzymałość, odporność, zdolności umysłowe, poziomy energii, libido iwiele więcej. Wszystko po to, byś cieszył się doskonalszymi wynikami oraz ulepszył swoje życie i zdrowie. Uzyskaj przewagę dzięki najlepszym, bezpiecznym inaturalnym substancjom.

*najniższa cena z ostatnich 30 dni – 76 

KULTURYSTYKA. SPORT ZAPOMNIANY.

Poznaj losy najbardziej fascynującej dyscypliny. Skąd wzięła się kulturystyka? Kto jest jej założycielem? Ebook pełen jest anegdot i wspomnień. Wyjaśnia wiele kontrowersyjnych zdarzeń, które miały decydujące znaczenie dla żelaznego sportu. Znajdziesz tu kompletną historię największego konkursu – Mr Olympia, opis skomplikowanych losów kulturystyki w Polsce.  Pokazuję także obecny obraz tej dyscypliny oraz zadaję pytanie – dokąd zmierzasz, kulturystyko? Napisana przez jej pasjonata, który już 5 lat poświęcił na prowadzenie jednego z największych kanałów w Polsce, poświęconych tej dyscyplinie.

*najniższa cena z ostatnich 30 dni – 49 
*najniższa cena z ostatnich 30 dni – 39 
*najniższa cena z ostatnich 30 dni – 69