Postaw Na Najlepsze Rezultaty.

Osiągnij Wymarzoną Sylwetkę z DIETĄ I PLANEM TRENINGOWYM DOPASOWANYM Do Twoich Wymagań i Potrzeb. Korzystaj Ze STAŁEGO WSPARCIA SPECJALISTÓW. Buduj Formę SKUTECZNIE, ŁATWO i WYGODNIE.

Transformuj sylwetkę korzystając z indywidualnych planów i stałego wsparcia.

CHWILOWY BRAK MIEJSC

Obecnie wszystkie miejsca są zajęte.

MOŻESZ WPISAĆ SIĘ NA LISTĘ OCZEKUJĄCYCH, PODAJĄC SWÓJ ADRES EMAIL W POLU PONIŻEJ. OD RAZU KIEDY ZWOLNI SIĘ MIEJSCE, ZOSTANIESZ O TYM POINFORMOWANY.

OFERTA SPECJALNA

Bardzo ograniczona liczba miejsc

ZOSTAŁO TYLKO 40 WOLNYCH MIEJSC!

Dni
Godzin
Minut
Sekund

JEŻELI…

 • Mówiłeś setki razy – biorę się za siebie, ale po pewnym czasie zawsze wracasz do starych nawyków…
 • Jesteś sfrustrowany, ponieważ nie osiągasz takich rezultatów, na jakich Ci zależy, pomimo że ciężko trenujesz, stosujesz suplementy i starasz się jeść zdrowo…
 • Nie wiesz, jakie podjąć działania, aby zmienić swoją sylwetkę na lepsze, jak trenować, co jeść…
 • Próbowałeś korzystać z różnych planów treningowych, ale okazywały się one nieskuteczne i niedopasowane do twoich potrzeb, poziomu i wymagań /nabawiasz się urazów, które powodują niechciane przerwy…
 • Masz kłopoty z przestrzeganiem diety, ponieważ jest ona pracochłonna, niesmaczna, mało atrakcyjna, nie potrafisz radzić sobie z “pokusami“ i głodem…
 • Zaczynasz zastanawiać się, kiedy w końcu zobaczysz pozytywne zmiany i Twoja sylwetka zacznie wyglądać tak, jak sobie to wymarzyłeś. Będziesz czuł się silny i sprawny…

POWINIENEŚ CZYTAĆ DALEJ, PONIEWAŻ…

DZIĘKI INDYWIDUALNYM PLANOM MOŻESZ...

STRACIĆ TKANKĘ TŁUSZCZOWĄ I OSIĄGNĄĆ OSTRĄ, PLAŻOWĄ SYLWETKĘ.

 • Pożegnaj oponkę z brzucha, dzięki skutecznej , dopasowanej do Twojego celu, przyzwyczajeń i preferencji diecie.
 • Pokonaj największych przeciwników redukcji – głód i zachcianki. Sprawdzone metody z moich planów zredukują je niemal do zera!
 • Kiedy inni narzekają na dietę, Ty odstaw na bok męczące, sztywne schematy i transformuj sylwetkę jedząc smacznie i nieskomplikowanie.

 ZBUDOWAĆ OGROM MASY MIĘŚNIOWEJ.

 • Dokładaj ciężar na sztangę i obserwuj EKSPRESOWE PRZYROSTY, dzięki opracowanym z chirurgiczną precyzją planom treningowym.
 • Zasilaj swoje mięśnie najwyższej jakości paliwem, jakim będą doskonale skomponowane posiłki.
 • Korzystaj z naukowych strategii, dzięki którym miliony osób zyskały KILOGRAMY czystej masy mięśniowej.

BYĆ SILNYM ORAZ SPRAWNYM.

 • Stań się uniwersalnym sportowcem, który nie tylko doskonale wygląda, ale także jest dynamiczny, mobilny, wytrzymały, silny, odporny na urazy i kontuzje.
 • Stosuj urozmaicone plany treningowe, dzięki czemu Twój wysiłek będzie ciekawszy, satysfakcjonujący i wszechstronnie rozwijający.
 • Naucz się, w jaki sposób zestawiać ze sobą różne cele, włączać preferowane aktywności do planu i wyciskać z nich 110% rezultatów.

ZDOBYĆ WIEDZĘ, KTÓRA NA ZAWSZE ZMIENI TWOJE REZULTATY, A TY JUŻ NIGDY NIE WRÓCISZ DO STARYCH NAWYKÓW

 • Dołącz do wspierającej się wzajemnie społeczności, zapomnij o “słomianym zapale” i utrzymuj nieustanną, PŁONĄCĄ motywację
 • Korzystaj z planów, odpowiadającym Twojej sytuacji życiowej – możliwościom czasowym, finansowym, preferencjom i ograniczeniom.
 • Rozwiej wątpliwości oraz zyskaj transformującą wiedzę, korzystając ze stałego wsparcia certyfikowanych, doświadczonych trenerów i dietetyków.

INDYWIDUALNE PLANY TO:

DOKŁADNE OMÓWIENIE TWOICH WYMAGAŃ I POTRZEB

Indywidualny harmonogram, który otrzymasz, będzie skuteczny oraz wygodny do utrzymania, zapewniając długofalowy progres.

Na początku naszej współpracy przeanalizujemy Twoją obecną sytuację, możliwości i preferencje. Następnie dobiorę narzędzia tak, by uwzględnić Twoje potrzeby i wymagania.

SPECJALNIE PRZYGOTOWANY DLA CIEBIE JADŁOSPIS LUB/ORAZ PLAN TRENINGOWY

Ja, jak również mój zespół certyfikowanych trenerów personalnych, opieramy się na sprawdzonych systemach, popartych dowodami naukowymi oraz doświadczeniem.

Wszystko to sprawia, że skorzystanie z naszej propozycji jest najlepszą inwestycją dla każdego, kto poważnie traktuje swoją formę. Po zapoznaniu się z Twoimi potrzebami, natychmiast przystępujemy do pracy.

JEŻELI WYBRAŁEŚ DIETĘ...

Otrzymasz gotowy jadłospis, który uwzględnia różne opcje w każdym z posiłków. Zróżnicowana dieta będzie opierała się na Twoich ulubionych produktach – będziesz jadł tak, jak lubisz.

Brak czasu na przygotowywanie skomplikowanych posiłków? Nie ma problemu. Możesz jeść maksymalnie 3 razy dziennie? Masz ograniczony budżet? Masz problemy z głodem lub apetytem? Chcesz prowadzić dietę w oparciu o keto? Jesteś weganem? Chcesz zbudować masę mięśniową? Przygotować formę plażową?

Bierzemy pod uwagę te wszystkie aspekty i wiele innych. Dostajesz także instrukcję jak prowadzić dietę, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz stałe wsparcie ze strony mojego zespołu. 

JEŻELI WYBRAŁEŚ PLAN TRENINGOWY...

Otrzymujesz plan treningowy na 8 tygodni, który uwzględnia progresję.

Jest on dobrany pod Twoje cele (masa/redukcja/sprawność), poziom zaawansowania, dostęp do sprzętu, częstotliwość, z jaką chcesz ćwiczyć w trakcie tygodnia, jakie grupy mięśniowe są Twoim priorytetem, ile czasu możesz poświęcić na ćwiczenia i do każdej innej sytuacji i wymagań, jakimi się ze mną podzielisz.

Będziesz trenował efektywnie, jednocześnie unikając kontuzji. 

JEŻELI WYBRAŁEŚ PLAN TRENINGOWY I DIETĘ...

Wyślę Ci zarówno indywidualny jadłospis jak i plan treningowy.

Kupując je w pakiecie, otrzymujesz nie tylko najlepsze narzędzie do zmiany sylwetki, ale także wyjątkową cenę oraz inne, niedostępne w innych planach, bonusy.

SPOŁECZNOŚĆ I WSPARCIE EKSPERTÓW

Otrzymujesz dostęp do zamkniętej grupy, gdzie możesz czerpać motywację od innych członków społeczności, jak również zadawać pytania trenerom. Są oni dostępni, by rozwiewać pojawiające się wątpliwości i pomóc w napotkanych problemach.

To miejsce, by dzielić się przemyśleniami, zadawać pytania, chwalić się postępami, motywować innych i korzystać z profesjonalnego wsparcia.

CIĄGŁOŚĆ PROGRESU

Twoje potrzeby i cele nieustannie się zmieniają, a podczas pracy nad formą staniesz przed różnymi problemami i przeszkodami.

Z tych powodów, indywidualny plan to nie jest jednorazowa rozpiska. To przede wszystkim stały dostęp do wsparcia mojego zespołu. Dodatkowo, wybierając plan Bóg Żelaza, co 3 miesiące otrzymujesz całkowicie darmową jego aktualizację!

CHWILOWY BRAK MIEJSC

Obecnie wszystkie miejsca są zajęte.

MOŻESZ WPISAĆ SIĘ NA LISTĘ OCZEKUJĄCYCH, PODAJĄC SWÓJ ADRES EMAIL W POLU PONIŻEJ. OD RAZU KIEDY ZWOLNI SIĘ MIEJSCE, ZOSTANIESZ O TYM POINFORMOWANY.

OFERTA SPECJALNA

Bardzo ograniczona liczba miejsc

ZOSTAŁO TYLKO 40 WOLNYCH MIEJSC!

Dni
Godzin
Minut
Sekund

JAKIE REZULTATY DAJĄ STALOWE PLANY?​

Ilu spróbowałeś już rzeczy, które nie dały Ci prawdziwej zmiany?

Setki razy mówiłeś sobie – po co mam zasięgać pomocy? Poradzę sobie.

Podobnie myślą codziennie tysiące ludzi. To są te same osoby, które nigdy nie zobaczą prawdziwej transformacji swojej sylwetki

Co zrobić żeby FAKTYCZNIE mieć rezultat?

Jak to jest NAPRAWDĘ świetnie wyglądać?

Jak to jest W RZECZYWISTOŚCI być sprawnym, silnym, wydolnym?

Aby wymarzona forma nie pozostała w sferze fantazji, musisz podjąć konkretne i zdecydowane kroki. Skorzystać z najlepszej pomocy. Takiej, która będzie dopasowana do Twojej indywidualnej sytuacji i pochodziła od profesjonalistów – ludzi, którzy codziennie pomagają innym osobom w osiąganiu ich celów.

Sprawa jest prosta:

 • Wybierz swój Indywidualny Plan
 • Odbierz opracowane przez nas zalecenia
 • Prowadź Dietę i Plan Treningowy
 • Korzystaj ze wsparcia trenerów
 • Kontaktuj Się z Innymi Członkami Społeczności
 • …. I Zanotuj Sylwetkową EKSPLOZJĘ!

JEŻELI CHCESZ PRAWDZIWYCH REZULTATÓW, JESTEŚ O KROK OD REWOLUCJI W SWOJEJ SYLWETCE.

od 297 zł/miesiąc

Dla tych, którym zależy na  najszybszej i największej przemianie sylwetki. Kompleksowa obsługa obejmująca plan treningowy oraz dietę!

Otrzymujesz:

INDYWIDUALNY PLAN TRENINGOWY ORAZ DIETETYCZNY.

Cotygodniowa analiza i korekty planu.

Raz w miesiącu konsultacja 1:1 z trenerem.

Wstęp do grupy z dostępem do trenerów oraz zamkniętej społeczności.

Dziennik dietetyczny oraz treningowy z instruktażem wykonania ćwiczeń.

Dostęp do wszystkich ebooków w tym Diety na budżecie 2.0.

Automatyczny dostęp do nowych ebooków przy publikacji

od 196 zł/miesiąc

Dla osób, które oczekują profesjonalnej pomocy przy jednym z aspektów budowy sylwetki – układaniu planu treningowego lub diety.

Otrzymujesz:

INDYWIDUALNY PLAN TRENINGOWY ALBO DIETETYCZNY.

Cotygodniowa analiza i korekty planu.

Raz w miesiącu konsultacja 1:1 z trenerem.

Wstęp do grupy z dostępem do trenerów oraz zamkniętej społeczności.

Dziennik dietetyczny albo treningowy z instruktażem wykonania ćwiczeń.

Dostęp do wszystkich ebooków w tym Diety na budżecie 2.0.

Automatyczny dostęp do nowych ebooków przy publikacji

Masz Dodatkowe pytania?

Subskrypcję możesz anulować w każdej chwili, za pomocą jednego przycisku. Wygaśnie ona natychmiast po upływie okresu rozliczeniowego.

Ze względu na duże zainteresowanie, obecnie na plany czeka się do 10 dni. Taki okres oczekiwania wynika z dbałości o najwyższą jakość usługi. Przygotowanie w pełni satysfakcjonującego i spełniającego wszystkie twoje potrzeby i wymagania planu wymaga czasu.

Oznacza to, że dokładnie analizujemy Twoją sytuację, potrzeby, poziom zaawansowania, możliwości, preferencje i ograniczenia. Na początku wypełniasz ankietę, dzięki której poznamy Cię lepiej.

Prosimy Cię także o wykonanie testów, które zweryfikują Twoją mobilność i ewentualne niedobory. Wyniki są wykorzystywane przy układaniu planów.

Jest to bardzo ważne, ponieważ tylko plan indywidualny daje najszybsze i najlepsze rezultaty. 

Oczywiście! Otrzymasz jasne instrukcje co robić w takich sytuacjach. Co więcej, będziesz mógł zadać takie pytanie specjalistom oraz członkom społeczności, którzy pomogą Ci w tej konkretnej sytuacji. Co więcej, w planie dietetycznym otrzymasz także pełna listę zamienników, co sprawia, że dieta jest bardzo elastyczna i możesz ją modyfikować na wiele sposobów.

Drogie jest spędzanie nieproduktywnych godzin w siłowni. Poczucie, że nie wiesz co zrobić, żeby Twoje sylwetkowe aspiracje stały się rzeczywistością

Droga jest zła dieta, wydawanie pieniędzy na nieskuteczne suplementy, kwestionowanie, czy te wszystkie wysiłki mają sens, skoro nie przekładają się na rezultaty

I wreszcie drogie jest porzucenie sportowego trybu życia z frustracji będącej wynikiem braku efektów.

Natomiast Indywidualne plany to Inwestycja, która będzie procentowała przez długie lata. A wszystko to, co dzięki temu zyskasz, czyli lepsza sylwetka, zdrowie i satysfakcja, jest dosłownie bezcenne. 

Do każdego planu treningowego dołączane są nagrania, pokazujące odpowiednią technikę oraz dokładny opis każdego ćwiczenia. Dzięki temu masz pewność, że instrukcja będzie jasna i przejrzysta. W razie dodatkowych wątpliwości, z odpowiedziami czekają na Ciebie certyfikowani trenerzy.

Na każdy z posiłków otrzymasz kilka propozycji, ponieważ ważne jest, by Twoja dieta była różnorodna i pełnowartościowa. Sprawiała Ci radość i nie była monotonna. Nasz plan jest elastyczny, różnorodny. Przewiduje zamienniki produktów i alternatywne posiłki.

Pewnie, że TAK! Przed rozpisaniem planu pytamy Cię o ćwiczenia preferowane i takie, których wykonywać nie możesz. Pytamy o dostępny sprzęt. Bierzemy te istotne kwestie przy rozpisywaniu planu, aby upewnić się, że każdy ruch będziesz w stanie wykonać. Ponadto, do każdego ćwiczenia dodajemy propozycje alternatywną.

Na zawsze 🙂 Jedną z największych zalet Stalowych Planów jest stały kontakt. To oznacza, że na bieżąco informujesz mnie o tym, jak działa plan. W razie potrzeby wprowadzamy w nim modyfikacje. A kiedy zobaczymy, że należy zmienić plan na świeży, robimy to. W ramach subskrypcji i bez dodatkowych opłat.

Każdy z trenerów przeszedł przez wieloetapowy proces rekrutacji, sprawdzana była wiedza, doświadczenie i kompetencje. Decydując się na indywidualny plan masz pewność, że układa go osoba z wieloletnim doświadczeniem i kompetencjami popartymi certyfikatami oraz zadowolonymi klientami.

Aby zrezygnować z subskrypcji wystarczy wysłać wiadomość na adres kontakt@stalowyszok.pl. Subskrypcja zostanie natychmiastowo anulowana i przestaną być pobierane opłaty. Możesz to zrobić w dowolnym momencie, bez podawania przyczyny i bez żadnych konsekwencji. Anulowanie jest przejrzyste oraz bezproblemowe, ponieważ chcę współpracować tylko ze zdecydowanymi i przekonanymi osobami.